وحید مجیدی

شماره تلفن های ضروری


خدمت مورد نظر را انتخاب کنید

لیست تلفن های ضروری

در جامعه امروز که شاهد وقوع انواع حوادث و اتفاقات هستیم، دانستن و حفظ بودن چند شماره مهم از ضروریات زندگی محسوب می شود. بهتر است شماره تلفن های ضروری و مهم را هم خود به ذهن بسپاریم تا در مواقع خاص بتوانیم از آنها استفاده کنیم، همچنین به فرزندان خود نیز آموزش دهیم تا با شماره های مهم وضروری وموارد کاربرد آنها مثلا در مواردی که نیاز به حضور اورژانس یا آتشنشانی یا حضور پلیس ودیگر موارد هست آشنا شوند.

خوب است که لیستی از شماره های اورژانسی و خدماتی را هم در لیست مخاطبان تلفن همراه خود داشته باشد تا در زمان لزوم با یک تماس درخواست کمک کرده و خدمات دریافت کنید. از بین این شماره های ضروری بعضی هایشان بسیار مورد استفاده اند و تعدادیشان حتی جان افرادی را نجات داده اند بعضی از این شماره تلفن های ضروری مرتبط با سفر، یکی از ضروری ترین اطلاعاتی است که هر مسافر و گردشگری لازم است پپیش از سفر درباره آن مطالعه کند و نسبت به آنها آگاه باشد. این موضوع برای افرادی که به تنهایی و بدون شرکت در تورها به سفر می روند اهمیت بیشتری دارد.

حتی اگر از آن دسته افرادی هستید که با تور سفر می کنید و به راهنمای گردشگری خود اعتماد دارید، باز هم بهتر است با شماره تلفن های ضروری مقصد سفرتان آشنایی داشته باشید. به یاد داشته باشید که حادثه هیچ گاه خبر نمی کند و باید برای هر احتمالی آمادگی کافی داشته باشید. اغلب شماره تفلن های ضروری بدون کد و حتی داشتن اعتبار کافی در موجودی حساب سیمکارتتان قابل شماره گیری هستند.

ابزارهای آنلاین تصادفی

نظرات

توجه: شماره موبایل وارد شده در وب سایت نمایش داده نمیشود
توجه: ایمیل وارد شده در وب سایت نمایش داده نمیشود

twitter facebook linkedin whatsapp telegram