logo

محاسبه سن و آنالیز تاریخ تولد (چند سالمه)


تاریخ وارد شده صحیح نمیباشد
* تاریخ تولد خود را از پایین انتخاب نمایید

محاسبه سن دقیق و تاریخ تولد

در تعریف کلی، فاصله زمانی از زمان آغاز یک فرآیند تا امروز بعنوان سن فرآیند درنظر گرفته میشود. حال چنانچه آغاز فرآیند، تولد موجود زنده مثلا انسان باشد به این فاصله زمانی ، سن انسان گفته میشود. معمولاً سن افراد بصورت تقویمی و برحسب سال و ماه و روز سپری شده از زمان تولد آنها بیان میگردد. برای محاسبه سن و پاسخ به این پرسش که من چند سالمه یا چند سال از عمر من گذشته ، لازم است فاصله زمانی تاریخ تولد تا تاریخ امروز را براساس یک تقویم مشخص ( شمسی ، میلادی ، قمری و ...) تعیین نماییم.

درصورتی که میخواهید با وارد کردن تاریخ تولد ، سن دقیق خودتون را متوجه بشید ، تنها کاری که نیاز هستش انجام بدید اینه که تاریخ تولد خودتون را توی کادر بالا وارد کنید و روی دکمه محاسبه کلیک کنید .

به شما میگوییم که در چه روزی از هفته بدنیا آمده اید و ماه تولد شما در کدام فصل بوده است.

به شما میگوییم چند روز دیگر تولد شماست البته شما هم متوانید این اطلاعات را ذخیره نمایید یا برای دوستانان هم بفرستید تا هم آنالیز تاریخ تولد شما را ببینند و شاید هم برای تولدتان سوپرایزی در نظر بگیرند!

به شما میگوییم که قلب شما در مجموع چقدر تپیده است و شما تا بحال چند چند سالمه بار نفس کشید اید.

به شما میگوییم که چند سال , چند ماه , چند هفته , چند روز , چند ساعت , چند دقیقه و حتی چند ثانیه از تولد شما گذشته است.

به شما میگوییم که حیوان سال و ماه شما چیست.

به شما میگوییم که عنصر ماه شما و عدد شانس ماه شما چیست.

همچنین شخصیت شناسی ماه تولد شما رو خواهیم گفت ...

محاسبه سن به میلادی

ابزار بالا توانایی این موضوع را داره که زمانی که تاریخ تولد خودتون را داخلش وارد میکنید ، به شما خروجی میلادی را تحویل بدهد . برای این موضوع تنها کاری که نیاز هستش تا انجام بدید اینه که تاریخ تولد خودتون را در کادر بالا وارد کنید و روی دکمه محاسبه کلیک کنید . ابزار محاسبه را انجام میدهد و تاریخ را به صورت میلادی در اختیار شما قرار میدهد .

محاسبه سن قمری

در صورتی که مایل هستید تا سن خود را به صورت قمری مشاهده کنید تنها کاری که باید انجام دهید این هست که تاریخ تولد خود را در کادر ابزار بالا وارد کنید و روی دکمه محاسبه کلیک کنید . ابزار به صورت آنی تاریخ تولد شما را به صورت قمری و میلادی به شما تحویل میدهد.

وجود چندین نوع تقویم در ایران

در تاریخ ایران چندین نوع تقویم وجود دارد که همین امر تبدیل به یکی از مهم ترین مسائل در مورد بررسی تاریخ های مربوط به ایران شده است. چون وجود چندین نوع تقویم تحقیق های تاریخی را بسیار مشکل کرده است. در حقیقت تبدیل هجری قمری، هجری شمسی، انواع میلادی یا شهریاری و ... برای یافتن یک زمان تاریخی برای محققین بسیار مشکل شده است. ایرانی ها در سال های بسیار دور هم با صورت های فلکی آشنا بودند و از این طریق زمان ها را متوجه می شدند اما آشنایی با صورت های فلکی کمی دشوار بود از این رو تقویم ها پدید آمدند.

در حقیقت کشور ایران به دلیل دارا بودن آب و هوای خوب و چهار فصلی اش توانسته تقویم هایی را تنظیم کند که در رویداد های کیهانی حداکثر انطباق را داشته باشد. این امر در نهایت منجر به ایجاد و بهره برداری از تقویم و نظام گاه شماری کاملا علمی شده بود که در اخر با ایجاد و تنظیم تقویم ایرانی به حداکثر دقت ممکن برای تطبیق تقویم قراردادی با تقویم طبیعی دست یافتند. به طور کلی برای آشنایی بیشتر شما با انواع تقویم ها در ادامه انواع تقویم در تمام جهان را برای شما مطرح کرده ایم که تقویم های ایران هم جزو آن ها می باشد.

انواع تقویم

می خواهید در مورد تقویم های دنیا اطلاعاتی کسب کنید تا بدانید چندین سال پیش برای اینکه از روزها، ماه ها، رویداد ها اطلاع داشته باشند از چه نوع تقویم هایی بهره می بردند؟ دیگر نگران نباشید چون ما برای شما نه تنها تقویم های ایران بلکه تقویم های جهان را برایتان مطرح کرده ایم. برخی از معروف ترین و پرکاربرد ترین تقویم های دنیا عبارت هستند از :

 • تقویم حیوانی
 • تقویم میلادی
 • تقویم قبطی
 • تقویم هجری قمری
 • تقویم بربری
 • تقویم هجری خورشیدی
 • تقویم عبری
 • تقویم چینی
 • تقویم ارمنی
 • تقویم هندو
 • تقویم کردی
 • تقویم کره ای
 • تقویم کردی گرمسیری
 • تقویم بودایی

نگاهی به تقویم میلادی

تقویم میلادی یک ریشه مسیحی دارد که امروزه در کشور های زیادی در دنیا از آن استفاده می شود از این رو می توان گفت که یک تقویم بین المللی است. تقویم میلادی از تقویم ژولینی برگرفته شده است که مبدا آن مبدا میلاد عیسی می باشد و فردی به نام آلویسیوس لیلیوس که پزشکی از اهالی ناپل بود دست به ابداع آن زد. تقویم ژولینی که خودش از تقویم رومی گرفته شده است دارای تقویم 365 روزه می باشد که هر 4 سال یک روز به روز های سال اضافه می شود. در این نوع تقویم به دلیل اینکه کسر سال نسبت به سال اعتدالی دقیق نیست هر 128 سال یک روز عقب اقتاده می شود.

درباره تقویم هجری شمسی

تقویم هجری شمسی که به آن هجری خورشیدی هم می گویند بر پایه تقویم جلالی یا مبدا هجری می باشد. اولین روز از فصل بهار زمان شروع سال خورشیدی می باشد که امروزه در کشور ما و افغانستان این تقویم یک تقویم رسمی می باشد. در حقیقت تقویم هجری شمسی در 11 فروردین 1304 با تصویب مجلس شورای ملی به عنوان تقویم رسمی ایران اعلام شد. جالب است بدانید که نام هر دوازده ماه در این تقویم برگرفته شده از نام های امشاسپندان و دیگر الهه های کیش زردشتی است.

آغاز شروع تقویم هجری شمسی همان طور که اشاره شد یکم فروریدن ماه سال 1 هجری خورشیدی برابر با 19 مارس می باشد. البته این مورد را هم بد نیست بدانید که روز اول سال یک هجری شمسی یعنی از 1 فروردین تا 24 شهریور 5 ماه و 24 روز قبل از هجرت پیامبر می باشد. در این نوع تقویم شمسی هر سال دارای چهار فصل به نام بهار، تابستان، پائیز و زمستان است که هر یک از این فصل ها دارای 3 ماه می باشد. هر ماه در این تقویم تقریبا ۴ هفته می باشد که هر هفته آن دارای ۷ روز با نام های شنبه، یک شنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه می باشد.

همه چیز درباره تقویم هجری قمری

تقویم هجری قمری یک تقویمی می باشد که بر اساس چرخش ماه پایه گذاری شده است. از این تقویم امروزه در بسیاری از کشور های اسلامی به عنوان سالنمای مذهبی استفاده می شود. چون در این تقویم بیشتر آیین های اسلامی مانند روزه، حج، ماه های حرام، و عزاداری عنوان شده است. وقتی تقویم میلادی در بسیاری از کشور های اسلامی مشهور شد و تقویم هجری شمسی نیز در ایران و افغانستان رواج پیدا کرد سالنمای هجری قمری اصلی مورد استقبال کشور های اسلامی قرار گرفت چون اکثر وقایع تاریخی نیز در این تقویم با چیزی که در اصل بود در بسیاری از موارد یکی بود.

در تقویم هجری قمری هر سال دارای 12 ماه می باشد که هر کدام باتوجه به هلالی بودن یا نبودن ماه درای 29 روز یا 30 روز هستند. ماه هلالی به معنای یک دور چرخش کره ماه بر مدار خودش می باشد که طول میانگین آن به طور کلی ۲۹روز و ۱۲ساعت و ۴۴دقیقه و ۲٬۷۸ثانیه می باشد. مجموع روزه های این تقویم در یک سال در حالت عادی 354 روز و در سال های کبیسه دارای 355 روز است. ماه های این تقویم به طور کلی عبارت هستند از محرم، صفر، ربیع الاول، ربیع الثانی، جمادی الاول، جمادی الثانی، رجب، شعبان، رمضان، شوال، ذیقعده، و ذیحجه.

نحوه تبدیل شمسی به میلادی

اگر دوست دارید بدانید نحوه تبدیل تاریخ شمسی به میلادی چگونه است دیگر نگران نباشید چون ما می خواهیم به شما تبدیل تاریخ شمسی به میلادی را یاد بدهیم. برای اینکه تبدیل تاریخ شمسی به میلادی را انجام دهید باید تعداد روز های سپری شده را از آغاز سال جدید شمسی به دست آورید. البته در حین محاسبه کردن و تبدیل تاریخ شمسی به میلادی باید بدانید که سال شمسی دارای 365 روز است و هر 4 سال یک بار سال کبیسه می باشد. در مرحله بعدی تبدیل تاریخ شمسی به میلادی باید اختلاف ابتدای تاریخ سال شمسی با میلادی را به عدد 365 اضافه کنید.

در تبدیل شمسی به میلادی همچنین باید بدانید که اختلاف تاریخ شمسی و میلادی 227899 روز است. با توجه به این مورد باید در تبدیل شمسی به میلادی سال میلادی را به دست آورید. برای تبدیل شمسی به میلادی می توانید عدد 621 و 622 را به سال شمسی اضافه کنید تا سال میلادی متناظر مشخص شود. حال متوجه شدید که تبدیل شمسی به میلادی آنقدر هاهم که فکر می کرده اید سخت و دشوار نیست؟

نحوه تبدیل تاریخ تقویم میلادی به شمسی

برای تبدیل تاریخ تقویم میلادی به شمسی اگر تاریخ مد نظرتان بین اول ژانویه تا 21 مارس باشد باید از عدد 622 و اگر تاریخ تان بین 22 مارس تا اخر دسامبر باید باید از عدد 621 استفاده کنید تا بدین صورت از سال میلادی کسر شود. برای تبدیل تاریخ تقویم میلادی به شمسی ابتدا بهتر است روزهای اول هر دو سال را بدانید. برای مثال سال میلادی اول ژانویه است که تقریبا برای ما در 10 دی ماه می باشد. بنابراین در تبدیل تقویم میلادی به شمسی اولین روز فروردین ماه بد نیست بدانید که 79 روز با آغاز سال میلادی فاصله داریم.

در بررسی تقویم میلادی به شمسی برای این که بفهمیم سال کبیسه می باشد یا نه باید از یک شرط استفاده کنیم. در این شرط برای محاسبه تبدیل تاریخ تقویم میلادی به شمسی سال میلادی باید هم بر 100 و هم بر 400 بخش پذیر باشد یا این که بر 100 بخش پذیر نباشد اما اگر بر عدد 4 بخش پذیر باشد یعنی سال کبیسه داریم. برای محاسبه تاریخ میلادی به شمسی کلا دو حالت بیشتر وجود ندارد که در حالت اول فاصله روز تا روز اول سالی که در آن قرار داریم از 79 بیشتر است. در این حالت قطعا در ماه های بعدی فروردین قرار داریم که برای محاسبه تاریخ دقیق آن ماه کافی است در مرحله اول 79 روزمان را کم کنیم تا درست در اول فروردین قرار بگیریم.

در مرحله بعدی باید بتوانید شش ماه اول را از شش ماه دوم جدا کنید چون در شش ماه اول ما یک شش ماه 31 روزه بدون کاستی داریم. برای همین اگر روز ما کمتر از 31×6 بود در شش ماه اول سال است و اگر اینگونه نبود در شش ماه دوم سال می باشیم. در تقویم میلادی به شمسی محاسبه روز و ماه آن بسیار ساده می باشد اما باید به این نکته توجه داشته باشید که فاصله سال میلادی و سال شمسی 621 سال است. به همین دلیل فاصله روز مان تا روز اول سالی که در آن قرار داریم از عدد 79 کمتر است. حتی اگر سال قبل میلادی کبیسه بوده باشد فاصله سال جاری تا اولین روز دی ماه 11 روز است.

تبدیل تاریخ شمسی به قمری

برای اینکه به سراغ نحوه تبدیل تاریخ شمسی به قمری برویم باید بدانید که هر سال قمری 10 روز و 21 ساعت از سال شمسی کوتاه تر است. از این رو می توانیم در تبدیل تاریخ شمسی به قمری نتیجه بگیریم که مبنای محاسبه سال قمری از مبدا تاریخ اسلام یعنی هجرت حضرت رسول اکرم (ص) تاکنون در مقایسه با سال شمسی ۴۱ سال بیشتر گذشته است و به تعبیر دیگر هر ۳۳ سال شمسی ۳۴ سال قمری است.

به همین دلیل در ادامه برای اینکه به راحتی بتوانید تبدیل تاریخ شمسی به قمری را انجام دهید به شما پیشنهاد می کنیم از عدد های 33 و 34 استفاده کنید که در ادامه همراه با روش تبدیل تاریخ شمسی به قمری برایتان مطرح کرده ایم.

تفاوت سال کبیسه با سال های دیگر چیست؟

بد نیست تا اینجا که به سراغ آموزش های لازم تبدیل تاریخ انواع تقویم های مختلف آمده در مورد تفاوت سال کبیسه با سال های دیگر هم اطلاعات جامع و مفیدی کسب کنید. یک گردش کامل زمین به دور خورشید به طور کلی دارای 365 روز و 6 ساعت است یعنی یک سال ما 365 روز و 6 ساعت می باشد. از آن ‌جا که هر روز ما ۲۴ ساعت می باشد برای رفع نقط این کسری این ۶ ساعت‌ را هر ۴ سال یکبار در تقویم شمسی یک روز به آن اضافه می کنند و همان طور که اشاره شد به آن سال کبیسه می گوییم که ماه اخر آن یعنی اسفند به جای 29 روز بودن 30 روز است.

معنای کلمه ی کبیسه به طور کلی از ریشه کبس گرفته شده که به معنای پر کردن چاه از خاک می باشد. اما در تقویم های ما به معنای سالی می باشد که کسری ساعت چند سال به آن اضافه می کند در نتیجه هر چهار سال یک بار یک روز اضافه تر از سال های دیگر داریم. جالب است بدانید این امر در تقویم های دیگری هم مانند تقویم های چینی، میلادی و قمری وجود دارد که باعث تثبیت زمان سال نو در فصل و زمانی خاص می‌ شود.

تفاوت سال شمسی با سال قمری چیست؟

برای اینکه بهتر و کامل تر تفاوت سال شمسی و قمری را همانند سال کبیسه با دیگر سال ها متوجه شوید باید بدانید که سال شمسی بر اساس حرکت خورشید تعریف می شود در حالی که سال قمری بر اساس حرکات ماه به دور زمین می باشد. سال قمری که دارای 12 ماه قمری می باشد به معنای مدت زمانی است که طول می کشد تا ماه به شکل های مختلفی مانند نیمه، هلالی و ... آنقدر تغییر شکل دهد تا به حالت اولیه خود در آید و سال جدید شروع شود. ماه قمری ۲۹.۵ روز طول می کشد هرچند تغییرات کوچکی نیز دارد اما به طور میانگین در همین بازه می ماند.

سال شمسی نیز دارای 12 ماه است و همان طور که اشاره کردیم به معنای حرکت زمین به دور خورشید می باشد. ماه های شمسی همان طور که راجب آن می دانید در تقویم شمسی کمی متفاوت می باشد و علت آن این است که اگر ما 365 روز را بر 12 ماهی که داریم تقسیم کنیم 5 روز اضافه می ماند. به همین دلیل برای اینکه این روز های اضافه در 12 ماه مان قرار بگیرد 5 ماه 31 روز داریم و بقیه ماه ها 30 روزه است به جز ماه اسفند که اگر در سال کبیسه قرار بگیریم آن هم 30 روزه می شود.

همچنین بهتر است بدانید سال قمری 354 روز است درحالی که سال شمسی همان طور که می دانید 365 روز است. از این رو می توان گفت که تفاوت این دو سال با یکدیگر همین 11 روز بین شان می باشد. جالب است بدانید که هر 33 سال یک بار سال قمری با سال شمسی با یکدیگر یکی می شوند چون اگر 33 بار فاصله یازده روزه داشته باشیم 363 روز طی می شود.

چند سالمه , محاسبه آنلاین سن , محاسبه سن تولد , محاسبه سن دقیق , آنالیز تاریخ تولد , محاسبه سن آنلاین , محاسبه سن دقیق آنلاین به سال و ماه و روز , محاسبه سن دقیق تولد , محاسبه سن دقیق تولد , محاسبه سن عقلی , محاسبه سن میلادی , محاسبه سن آنلاین , محاسبه سن ازدواج

نظرات

توجه: شماره موبایل وارد شده در وب سایت نمایش داده نمیشود
توجه: ایمیل وارد شده در وب سایت نمایش داده نمیشود

comment-0 Volleyball zare
1402/02/05 - 11:42
سلام خداقوت بسیار عالی بود و جذااااب
comment-1 آیلین رنجبر
1402/02/05 - 11:42
من چند سالم میشود؟
comment-2 ساسان
1402/02/05 - 11:41
عالیه هاااااا
comment-3 مائده
1402/02/05 - 11:41
من میخوام بدونم چند سالمه
تیم پشتیبانی وب سایت
در کادر بالا تاریخ تولد خود را وارد نمایید
comment-4 مائده
1402/02/05 - 11:41
دقیقا سن من به قمری چقدر ؟
comment-5 هادی
1402/02/05 - 11:41
یک روش معرفی کنین که از روی سن دقیق که به سال و ماه و روز نوشته شده تاریخ تولد فرد رو پیدا کنه
تیم پشتیبانی وب سایت
به دلیل کبیسه بودن بعضی سالها با فرمول ریاضی به راحتی نمیشه پیدا کرد و باید جستجو کنید و ابزار آمادش رو پیدا کنید
comment-6 عااالیی
1402/02/05 - 11:41
خیلییی عالی و کامل بود شخصیت شناسیش خیلی دقیق بود دمتون گرم
comment-7 زهرا
1402/02/05 - 11:40
۱۳۵۶ /۷/۲ دقیقا سن من به قمری چقدر است؟
comment-8 Zahra
1402/02/05 - 11:40
سلام من دقیق چند سالو..... ام؟
comment-9 لیلا
1402/02/05 - 11:40
میخواستم ببینم چطوری میتونیم تولد قمری مون رو حساب کنیم؟
تیم پشتیبانی وب سایت
تاریخ تولدتون رو در فرم بالا وارد کنید و تاریخ تولد خود را به قمری مشاهده کنید
comment-10 حمزه
1402/02/05 - 11:40
سلام من متولد ۱/۷/۱۳۶۱هستم
comment-11 حمیدرضا
1402/02/05 - 11:40
سلام وقت بخیر،نرم افزارشو از کجا باید دانلود کنم؟ قبلا توی شاپ های مختلف بودش خیلی خوب بود
تیم پشتیبانی وب سایت
با سلام . نرم افزار ورژن قدیمی در بازار موجود بود که شخص آقای مجیدی از بازار حذفش کردند .
در حال حاضر میتونید از همین وب سایت استفاده نمایید
comment-12 احمد مولایی
1402/02/05 - 11:40
خوب بود برای چندمین بار ک دارم استفاد میکنم
comment-13 فاطمه زهرا
1402/02/05 - 11:40
سلام خیلی ممنون باحال بود
comment-14 مهدی
1402/02/05 - 11:40
عالیه این ابزار ♥♥♥♥
comment-15 ریحانه
1402/02/05 - 11:40
سلام من متولد ۱۳۸۵ هستم دقیق چند سال و چند روزه مه ؟ ممنون
تیم پشتیبانی وب سایت
لطفا در فرم بالا تاریخ تولد خود را وارد نمایید
comment-16 هدایت اله راه پیما
1402/02/05 - 11:40
ممنونم از اطلاعات تکمیلی سن تولد هم باحال بود هم جامع
comment-17 عباس سایوند
1402/02/05 - 11:40
سلام من متولد ۲۳اردیبهشت سال ۱۳۸۳ هستم کیی میتونم برای سربازی اقدام کنم؟
تیم پشتیبانی وب سایت
اطلاعیه های سازمان نظام وظیفه را دنبال نمایید
comment-18 آندیا صالحی فر
1402/02/05 - 11:40
من چند روز دیگه ۲۱ سالم میشه.؟
تیم پشتیبانی وب سایت
اطلاعات تولد خود را در بالا وارد نمایید
comment-19 رضا امامی
1402/02/05 - 11:40
چند سالم میشه؟
تیم پشتیبانی وب سایت
از فرم بالای صفحه ، تاریخ تولدتون رو وارد و دکمه محاسبه رو بزنید
comment-20 صغری سمیری گرگانی
1402/02/05 - 11:40
آنالیز سن و سال
comment-21 اسیه
1402/02/05 - 11:40
من درسال ۱۳۸۴ .۱۱.۱۵ برنیامده الان چندسالم هست
comment-22 نازی
1402/02/05 - 11:40
خیلی خیلی خوب بود
comment-23 رضا تقشین
1402/02/05 - 11:40
خوب عالی بود
comment-24 شینا عصمت
1402/02/05 - 11:39
سن و تاریخ تولد
comment-25 سمیه
1402/02/05 - 11:39
چند شنبه بدنیا آمدم وسن دقیقم چنده؟
تیم پشتیبانی وب سایت
در کادر بالا ، تاریخ تولد خودتون رو وارد کنید و دکمه محاسبه سن را کلیک کنید
comment-26 ابوالفضل
1402/02/05 - 11:39
سلام من متولد ۴اسفند ۱۳۸۴ هست الان چند سالمه به دیگران بگم چند سالمه؟ ۱۵یا۱۶یا۱۷
comment-27 عربنیا
1402/02/05 - 11:39
متولد آبان ۱۳۷۱ الان تو ابان ۱۴۰۰ چند ساله میشم
comment-28 امیر علی
1402/02/05 - 11:39
عالیه بهتون میگه سن دقیق شما چند هست بهتون میگه سنگ تولد شما چیه بهتون میگه عدد شانس شما چنده همه چیز هارو بهتون میگه این سایت واقعا حرف نداره از سایت تون
comment-29 سوگند ادیب پور
1402/02/05 - 11:39
میخوام بدونم چند شنبه بوده
تیم پشتیبانی وب سایت
این برنامه چند شنبه بودن تولد شما رو محاسبه میکند . لطفا تست بفرمایید
comment-30 سامان
1402/02/05 - 11:39
میخوام بدونم چند سالمه
comment-31 طاها
1402/02/05 - 11:39
۹آذر۱۳۸۸ماه پاییز
comment-32 مریم محتشم پور
1402/02/05 - 11:39
میخواهم بدانم چند شنبه بوده
تیم پشتیبانی وب سایت
برنامه محاسبه سن ما میتوانید این اطلاعت رو به شما بدهد
comment-33 مریم اسماعیل زاده
1402/02/05 - 11:39
من تاریخ تولدم درست نیست هینجوری برام‌شناسنامه گرفتن
comment-34 یوسف آسنگ
1402/02/05 - 11:39
چند ساله شدم
comment-35 مهران
1402/02/05 - 11:39
عشقم چند ساله است
comment-36 نگار مفید
1402/02/05 - 11:39
چقدر عمرم تموم میشه
comment-37 محمد عی
1402/02/05 - 11:39
بابا دمت گرم . عاااااالیه
comment-38 مبینا
1402/02/05 - 11:39
خیلی ممنون از برنامه تون عالییی بود
comment-39 مبینا
1402/02/05 - 11:39
خیلی ممنون از برنامه تون عالییی بود
comment-40 ابوالفضل
1402/02/05 - 11:39
دست خوش بابا
comment-41 آرشیدا
1402/02/05 - 11:39
میخواهم بدانم چند روز دیگر تولدم است
comment-42 .....
1402/02/05 - 11:39
وای عالی بود
comment-43 Aynaz
1402/02/05 - 11:39
خیلی جالب بود و شما هم امتحان کنید
comment-44 روشنک
1402/02/05 - 11:39
سلام . بسیار عالی هست لینکتون
comment-45 روشنک
1402/02/05 - 11:39
من چند سالمه؟؟
comment-46 افتاب میخواهم بدانم چند سالمه تاریخ شناسنامه ام دقیق نیست
1402/02/05 - 11:39
هنوز که نتیجه راندیدم
comment-47 مریم
1402/02/05 - 11:39
به قمری چند ساله ام؟
comment-48 مهتاب
1402/02/05 - 11:39
میخواهم بدانم چنساله ام
comment-49 مرضیه
1402/02/05 - 11:39
من می خواهم بدانم درچه روزی ازهفته متولدشدم وچه ساعتی بوده است
twitter facebook linkedin whatsapp telegram