وحید مجیدی

فال انبیا


سوره حمد

چشمان خود را بسته و با حضور ذهن , سوره حمد را بخوانید . حال آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید


روش گرفتن فال انبیاء

چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه برای گرفتن فال را کلیک کنید. و یا اینکه ، سوره مبارکه حمد را خوانده و آنچه را مایلید قصد و نیت کنید و اشاره ای فرمائید.

تاریخچه ی فال انبیاء

تمامی ادیان الهی پیامبرانی دارند که هر کدام به نوبه خود معجزه ای داشته که توانستند مردم را به سمت خود بکشند. هر کدام از پیامبران روش ها و راه های خود را داشته و مردم هر دین بر طبق آیین خاص به جای مانده از پیامبرانشان زندگی میکنند. ولی نکته های مشترکی در زندگی و روش تمام پیامبران است که باعث شده تمامی ادیان مختلف به همدیگر احترام بگذارند و عقاید ادیان دیگر را محترم بشمارند.

زندگی نامه پیامبران و فال انبیاء

زندگی نامه هر کدام از پیامبران را میتوان سرلوحه زندگی خود قرار داد زیرا روش زندگی سالم و صحیح را به ما آموزش داده اند. فال انبیا نیز برگرفته از همین اصول هست که اشاره به زندگی انبیا دارد و روش های زندگی آن ها را به صورت پند و موعضه برای ما می آورد. فال های مختلفی برای انبیا وجود دارد و کتاب های مختلفی نیز در این باره نوشته شده است که اعتماد به صحیح بودن هر کدام بسیار سخت است. در این میان ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا فال انبیا الهی را برای شما آماده کنیم که بتوانید از آن استفاده لازم را ببرید.

نکاتی در مورد فال و طالع بینی

فال و فال‌گیری به معنای کوشش در پیشگویی آینده (معمولاً آینده یک فرد) از راه روش‌های نهانی یا فراطبیعی است. فال‌گیری یکی از شاخه‌های نهان‌شناسی است. باید توجه داشت که فال را نباید با طالع بینی اشتباه گرفت. طالع بینی نوعی پیشگویی است که از اختیار فرد خارج است؛ یعنی فرد قدرت انتخاب و اختیاری در آن ندارد. همچنین پیشگویی در طالع بینی بر اساس وضعیت ستارگان در زمان تولد فرد می‌باشد (مانند طالع بینی چینی یا طالع بینی هندی). اما در فال پیشگویی با توجه انتخاب فرد بدست می‌آید و برخلاف طالع بینی به تاریخ تولد بستگی ندارد (مانند فال تاروت یا فال حافظ). بنابراین نباید واژه فال را با طالع بینی اشتباه گرفت پس واژه‌هایی مانند فال چینی، فال مصری، فال شخصی اشتباه می‌باشد

ابزارهای آنلاین تصادفی

نظرات

توجه: شماره موبایل وارد شده در وب سایت نمایش داده نمیشود
توجه: ایمیل وارد شده در وب سایت نمایش داده نمیشود

Toni
1401/10/10 - 15:08
برنامه به این خوبی و ایده عالی درست کردین دمتون گرم ، مشخصه خیلی هم زحمت کشیدین خسته نباشید ، کلی هم هزینه کردین و کلی فکر روی هم گذاشتین و کلی مهندس و نخبه جمع شدین دور هم که سانت به سانت ظاهر و صفحه نمایش اول رو چجوری بسازین که مخاطب جذب بشه و بازدید خوبی داشته باشه برنامتون ایولا ، تبلیغ هم باید بکنید که بالاخره این هزینه ها جبران بشه باشه ، پس چرا یه تبلیغی میزارید که آدم با دیدنش حالش بهم بخوره و نتونه از برنامتون استفاده کنه ؟ آخه عکس یک لوله فرو رفته توی شکم به آدم با کلی خون یعنی چی ؟ عکس یک صورت پر از حوش های عفونی یعنی چی ؟ عکس یک دهان باز با کلی دندان خراب و کثیف یعنی چی ؟ من یـ پسر ۳۲ ساله با مدرک سیکل هستم که دارم از کارکرد این همه مهندس و‌ نخبه و دکتر ایراد میگیرم ، ایراد بزرگ کار شما اینه که دارین پاتون رو میزارید جای پای گوگل و کروم و ... بابا ما ایرانی ها یک نفرمون به اندازه چهارده پانزده تا خارجی مغزداریم و فکرمون کار میکنه ...
تیم پشتیبانی وب سایت
سلام دوست عزیز.
اول ممنون از شما بابت به اشتراک گذاری نظرتون که قطعا بسیار سازنده خواهد بود و تشکر از لطفی که به وب سایت ما دارید .
در مورد تبلیغات کاملا حق با شماست و متاسفانه این مدل تبلیغات که در اکثر وب سایت های ایرانی استفاده میشود که ما هم از آنها مستثنی نیستیم , به صورت اتوماتیک می باشد و انتخاب عکس های آن دست ما نیست .
تمام تلاشمون رو میکنیم که انشالله تا جایی که میشه این مدل تبلیغات رو حذف کنیم
با تشکر از لطفا شما
twitter facebook linkedin whatsapp telegram